Grand Canal Diamond

  • 100 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Umístěný ve čtvrti Hong Kong Island v 25 minutách chůze od Sbírka Peggy Guggenheimové, 100 m² apartmán Grand Canal Diamond se může ubytovat až 3 hostů. Tento 2-pokojový apartmán má terasu, 2 koupelen a kompletní kuchyni.

Apartmán se nachází ve městě Benátky, 15 minut chůze od jeho centra. Teatro La Fenice je 1 km od apartmánu, a letiště Letiste Benatky - Marco Polo je vzdáleno méně než 20 minut jízdy. Vinný bar La Cantina může být dosažena po 5 minutách chůze. Tento apartmán Grand Canal Diamond poskytuje snadný přístup do Campo San Polo. Vlakové nádraží Stazione Venezia Santa Lucia je vzdáleno 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Grand Canal Diamond Benátky
San Felice Elegant By Sarlux
Cena pouze pro mobilní zařízení

San Felice Elegant By Sarlux

9.6
Skvělý 19 recenzí
53 m od ubytování
USD 301 USD 271
za noc
Ca' D'Oro Amazing View On Grand Canal
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ca' D'Oro Amazing View On Grand Canal

10
Skvělý 1 recenzi
57 m od ubytování
USD 663 USD 597
za noc
Ca D'Oro
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ca D'Oro

95 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    900 m

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Terasa
    • Zahradní nábytek
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 18:00
    Odhlášení: od 09:00 do 10:00
    Číslo licence027042-LOC-15480,IT027042B4OFS8JRAV
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Grand Canal Diamond umístěn?
      Apartmán Grand Canal Diamond se nachází v blízkosti Kostel Chiesa Santa Maria dei Miracoli.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Grand Canal Diamond apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Grand Canal Diamond apartmán patří Sbírka Peggy Guggenheimové, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Grand Canal Diamond?
      Noční pobyt v apartmán Grand Canal Diamond bude stát 578 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Grand Canal Diamond apartmán akceptuje?
      Apartmán Grand Canal Diamond apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • American Express
      • Visa
      • CartaSi
      • Maestro
      • JCB
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Osteria Mocenigo a Osteria Alla Ciurma, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Grand Canal Diamond?
      Apartmán Grand Canal Diamond má 100 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    900 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Grand Canal Diamond Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít